نامزدهای بخش دانشجویی جشنواره تئاترمقاومت معرفی شدند
پ
پ
– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزرای رکساپ به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاترمقاومت نامزدهای بخش دانشجویی این جشنواره در بخش های طراحی پوستر و بروشور، طراحی لباس، طراحی گریم، طراحی نور، موسیقی، طراحی صحنه، بازیگری زن، بازیگری مرد، کارگردانی و نمایشنامه نویسی معرفی شدند.
گفتنی است سینا ییلاق بیگی مدیریت بخش نمایش های دانشجویی و دکترسعید اسدی، شهرام زرگر و سروش طاهری داوری مرحله نهایی این بخش رابرعهده داشتند.
 اسامی نامزدهای این بخش به شرح زیر می باشد:

الف: پوستر و بروشور:
کاندیداها:
۱٫ آقای حمید ملیحی/خنکای ختم خاطره    ۲٫ آقای مهران قاسم‌زاده/ خرمشهر۱۱    ۳٫ آقای حسین مهرزاد/ اتوبان سکوت
۴ .سعید موذنی/ بهشت حکیم الله       ۵٫ آقای محمد لهراسبی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند     ۶٫ حامد کاظمی/ خاطرات خانه‌ای که نیست
ب) طراحی لباس:
کاندیداها:
۱٫ پریا کاظمی/ ترقب    ۲٫ ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله    ۳٫ فائزه نجفی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند
۴ . سمیه شریفی/ خاطرات خانه‌ای که نیست        
ج)طراحی گریم:
کاندیداها:
۱٫ سعید مؤذنی/ بهشت حکیم الله    ۲٫ عاطفه رضایی/ غزلواژة قصد    ۳٫ هیوا حیدری/ خاطرات خانه‌ای که نیست

د) طراحی نور:
کاندیداها:
۱٫ پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند     ۲٫ ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله     ۳٫ بهاره زاهد دوست و حسنا نبادی/ روزهای خاکستری
۴ . علی کوزه‌گر/ فریاد خاموش         
ه) موسیقی
کاندیداها:
۱٫ امیرسنجر موسوی،ایمان رمضانی / خنکای ختم خاطره    ۲٫ رامبد و فربد لطیفی/ کسوف    ۳٫ محمدنادری و سیدمحمد صدق سجادی/ خرمشهر۱۱
۴ . محمدمهدی اقبالی/ بهشت حکیم الله    ۵٫امیرحسین انصافی/فریاد خاموش     
و) طراحی صحنه:
کاندیداها:
۱٫ میلاد خرمن بیز/ ترقب    ۲٫ سعید موذنی/ بهشت حکیم الله    ۳٫ پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند
۴ . محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش    ۵٫ علیرضا غنی/ روزهای خاکستری    
ز) بازیگری زن:
کاندیداها:
۱٫ میترا بابایی/ خنکای ختم خاطره    ۲٫ مهناز میرزایی/ ترقب    ۳٫ سارینا رزاق مرندی/ ترقب
۴ . ویدا موسوی/ بهشت حکیم الله    ۵٫ نفیسه مهری/ خاطرات خانه‌ای که نیست     ۶٫ ندا عزیزی پیرمحمدی/ پارک شیرین
  ح) بازیگری مرد:
   کاندیداها:
۱٫ سعید صادقی/ خنکای ختم خاطره    ۲٫ ایمان نقیح/ خرمشهر ۱۱    ۳٫ پوریا ریحانی/ خرمشهر ۱۱    ۴ . محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش
۵٫ پیمان محسنی/ فریاد خاموش    ۶٫ محسن سالاری/ فریاد خاموش    ۷٫ پوریا رضایی/خاطرات خانه‌ای که نیست     ۸٫ علی صابری حقیقی/ روزهای خاکستری
  ط) کارگردانی:
   کاندیداها:
۱٫ ویدا موسوی / بهشت حکیم الله    ۲٫ پریسا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند    ۳٫ محمدهادی عطایی/ فریاد خاموش
۴ . میلاد خرمن بیز/ ترقب        
ی) نمایشنامه‌نویسی:
   کاندیداها:
۱٫ مسعود شامی خاتونی/ ترقب    ۲٫ خسرو امیری/ بهشت حکیم الله    ۳٫ پریا دوستی/ ماهی‌ها فراموش نمی‌کنند
۴ . محمدرضا عطایی فر/ فریاد خاموش    ۵٫ حسین بنیاد / روزهای خاکستری    ۶٫ کامران شهلایی/ خطرات خانه‌ای که نیست
 
هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با دبیری حمید نیلی و به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۲۵ آذر تا دوم دی‌ماه به دو شیوه زنده و آنلاین برگزار خواهد شد.

تجلیل از دو چهره تئاتری در اختتامیه جشنواره تئاتر مقاومت

پایان خبر/

 خبر مرتبط  فروع و اصول «در شناخت مثنوی معنوی»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.